Hizmetler

Shuttle ( Paylaşımlı , Ekonomik ) Transfer Servisi

Yolcuların 17 kişilik araçlarla havaalanından toplu taşıma servisidir. Adına paylaşımlı transfer de denilen shuttle transfer ile ekonomik fiyatlara hızlı ve güvenilir şekilde havaalanından evinize, evinizden havaalanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

 << Havaalanına ulaşımın en ekonomik yolu Alanya Transfer>>

 
Farklı müşterilerle paylaşılarak gerçekleştirilen shuttle transfer hizmetimizi tercih eden misafirlerimiz,araç kapasitesine göre yerleştirme, uçuş saatleri ve havaalanına iniş saatlerine göre düzenlenen transferlerle kaliteli hizmet ve konforlu seyahattan ekonomik bir şekilde yararlanmaktadırlar. Shuttle transfer olarak adlandırılan bu hizmetimize paylaşımlı olmasından dolayı ekonomik transfer de denilmektedir.Shuttle transferimiz tek bir misafirimiz olsa dahi  belirtilen saatte havaalanında ya da belirtilen durak noktasında sizi karşılıyor olacaktır.
Shuttle transfer hizmetimiz de öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken uçuş saatinden önce havaalanı ile alınacak nokta arasında ki mesafenin ve zamanın hesaplanması ve uçuşdan önce havaalanında yerine getirilmesi gereken prosedürlerin zamanı hesaplanarak ona göre transfer saatinin tercih edilmesidir.
Misafirlerimiz için hava alanında maksimum bekleme süresi ilk binen yolcumuz için 45 dakikadır.Son misafirimiz de araçta ki yerini aldıktan sonra konforlu bir şekilde en kısa sürede konaklama yerinize ulaşımınız sağlanır.
Hava alanından konaklayacakları yer için  shuttle transferi tercih eden misafirlerimizin yol güzergahı araç içerisinde ki yolcularımızın konaklama mekanlarına göre düzenlenmektedir. Hava alanına gitmek isteyen misafirlerimiz için de yine yol güzergahı misafirlerimizin belirttiği durak noktalarının mesafelerine göre düzenlenmektedir.
Hava alanın da karşılanacak olan misafirlerimizin dikkat etmesi gereken bir diğer hususta,uçaktan indikleri andan itibaren bagaj ve diğer pasaport işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirerek aracımızla buluşma noktasına ulaşmalarıdır.
 
Firmamıza ait tüm araçların düzenli olarak kontrolleri ve bakımları yapılmakla birlikte tarafımızdan oluşacak herhangi bir aksaklıkta en kısa sürede araç değişimi yapılarak gideceğiniz noktaya güvenli bir şekilde ulaşımınız gerçekleştirilecektir.
Shuttle transferi tercih ederek ekonomik ve paylaşımlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan transferiniz süresince araç içerisinde diğer misafirlerimize karşı da sorumluluk aldığınızı unutmayınız.
 

Shuttle Transferlerde Araç içi ÜCRETSİZ hizmetlerimiz

LCD TV INTERNET SU 220V

 

VIP Transfer Hizmeti

Özel misafirlerinize özel olduklarını hissetmeleri için gerekli bütün hazırlığı yaptık.Deneyimli personelimiz ile bakımları yapılmış, sigortalı ve belgeli Vip araçlarımızla Vip transfer ayrıcalığını bizimle yaşasın.İster bulunduğunuz havalimanı’ndan adrese dilerseniz adresten bulunduğunuz havalimanı’na güvenli bir şekilde Vip Transferinizi gerçekleştiriyoruz.
Bu hizmetimizde özel şoförlerimiz size eşlik ederken seyahetiniz deri koltuk, lüx döşeme, multimedia imkanları bulunmakta olan üst düzey konforlu  araçlarda gerçekleşecektir Seyehatinizden en geç 24 saat öncesinde bizimle iletişime geçtiğinizde ekibimiz sizleri yönlendirecektir.Bayram,tatil veya yılbaşı gibi özel günlerde iletişime geçerek rezervasyonunuzu önceden yaptırmanızda fayda vardır.
AloTransfer ile seyahatiniz aksamadan,tatiliniz yarım kalmadan başlasın. Alanya Transfer firması olarak şimdiden siz değerli yolcularımıza sağlıklı ve iyi yolculuklar dileriz.
 

Grup Transfer Hizmeti

Paylaşımlı transfer hizmeti istemeyen, bireysel, aile ve arkadaş grubu gibi misafirlerimizin kendilerine özel bir araç tahsis talebinde bulundukları bir hizmetimizdir. Özel transferlerde ücretlendirme araç başı bazında olup kişi sayısına göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar temin edilebilir. Özel transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur. Özel transferler paylaşımlı olmadığından talep edilen güzergaha misafirlerin isteğine göre direkt ulaşım sağlanır.
 

Karşılama Hizmetleri

Havaalanında sizi karşılayacak olan personelimiz araçlara en kolay şekilde ulaşımınızı sağlayacak ve zaman kaybı olmadan gideceğiniz yere en güvenli ve en hızlı şekilde transferiniz gerçekleştirilcektir.

Müşteri Hizmetleri

Rezervasyon yaptırmak,teyit etmek ya da aracımıza ulaşamama gibi durumlarda 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim numaralırımızı öğrenmek için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Özel Jet kiralama

Kongre ve Seminer Taşımacılığı